Filtrs
Atslēgvārdi
Visi
Barošanas spriegums (V)
2517
Piegādāts
457
Ražotājs
32
Svars kopā ar akum. - EPTA (kg)
1319
Temperatūras diapazons (°C)
4216
Cena
Noliktavas statuss
8
7
5
6
10
11
9
Ražotāji
3410

Kameras

Portatīvās termokameras ir moderni un ērti instrumenti, kas izmanto termisko attēlu tehnoloģiju, lai reāllaikā mērītu un attēlotu objektu vai virsmu temperatūras izmaiņas. Šie ierīces ir noderīgas vairākās nozarēs, tostarp rūpniecībā, enerģētikā, ēku uzturēšanā, medicīnā un vides novērošanā. 

Portatīvās termokameras var parādīt objektu vai virsmas temperatūras starpības, attēlojot tos kā termiskos attēlus ar dažādiem krāsu toniem vai karstuma kartēm. Tas ļauj novērot temperatūras izmaiņas un problēmas, ko cilvēka acis neredz. Tās palīdz identificēt termiskās problēmas, piemēram, siltuma zudumus, ūdens noplūdes un elektrības instalācijas problēmas. Termokameras izmanto, lai uzraudzītu iekārtas un mašīnas darbību, novērtētu termiskos procesus un izsekotu elektroinstalāciju problēmas. Tās var palīdzēt ātras un efektīvas reakcijas organizēšanā situācijās, kas saistītas ar ugunsgrēkiem, cilvēku meklēšanu un glābšanu.

Termokameras piedāvā augstu precizitāti un ātrumu, ļaujot ātri identificēt temperatūras izmaiņas un problemātiskus jeb "karstus" vai "aukstus" punktus. Šīs ierīces ir viegli pārnēsājamas un piemērotas darbam dažādos apstākļos

Termokameras parasti ir aprīkotas ar iebūvētu atmiņu, lai saglabātu termiskos attēlus un tos analizētu vai kopīgot tos ar citiem.

Ar savu spēju redzēt un izsekot termiskās izmaiņas tās kļūst par vērtīgiem instrumentiem profesionāļiem un ekspertiem, kuriem nepieciešams rīks, lai novērtētu un risinātu temperatūras saistītas problēmas.

Portatīvās inspekcijas kameras ar lokāno pievadu ir speciālas kameras, kuras izmanto, lai nodrošinātu iespēju iekļūt grūti sasniedzamās vai ierobežotās vietās, kur cilvēka acs nevar sasniegt. Šīs kameras ir aprīkotas ar kompaktu dizainu un elastīgu pievadu, kas ļauj veikt inspekcijas, novērojumus un izmeklējumus telpās, iekšējos caurumos, caur caurumiem un apkārtējās vides vietās, kurās citādi būtu grūti piekļūt. 

Šo kameru galvenā iezīme ir lokānais pievads, kas ir plāns, elastīgs un izturīgs vads, kas var iekļūt caurumos un sarežģītos vides apstākļos, kuros būtu grūti vai pat neiespējami iekļūt ar parastu kameru.

Portatīvās inspekcijas kameras ir parasti kompaktas un viegli pārnēsājamas, nodrošinot ērtu izmantošanu. Lai uzlabotu redzamību, šīs kameras bieži ir aprīkotas ar iebūvētiem LED lukturiem, kas gaismu izstaro uz inspicējamo objektu vai vietu. Lai nodrošinātu skaidru un detalizētu attēlu, portatīvās inspekcijas kameras parasti piedāvā augstu izšķirtspēju. Dažas kameras ir aprīkotas ar iebūvētu atmiņu, bet citas izmanto noņemamus datu uzglabāšanas nesējus, piemēram, SD kartes.

Pielietojums -  Inženierija un būvniecība: tās palīdz novērot un izmeklēt iekšējas caurumus, kanālus, sienas, grīdas, ventilācijas sistēmas un citus elementus būvniecībā.

Mehānika un automašīnu apkope: portatīvās kameras var izmantot, lai izpētītu un diagnosticētu transportlīdzekļu sastāvdaļu problēmas.